0215

Firmamız 1987 yılında Muratsan markası altında Ankara’da müşterilerine römork, yarı römork ve araç üstü ekipmanların imalatlarını yaparak sektöre ilk adımını atmıştır.

2000 li yıllara gelindiğinde ise mühendislik proje imalat konstrüksiyon yalıtım alanlarında atılımlar gerçekleştirmiş ve ses yalıtım kutuları, konteynır kutular, kompresör ve jeneratör kutuları gibi cihazları imal edip bir çok Avrupa ve Asya ülkelerine ihracat yapmayı başarmıştır.

Muratsan mühendislik proje imalat  alanlarında ilerleme adına sanayi ve ticaret bakanlığından imalat yeterlilik belgesi, sanayi sicil belgesi ve uluslararası geçerlilikte ISO kalite belgeleri bir çok çeşitte römorklar ve yarı römorklar için tip onay belgelerini almıştır. Böylece firmamız kalitesini kanıtlamış ve bunun gururuyla taşımacılık sektörüne, ve ağır nakliye sektörüne yönelik özel imalatlar yapmaya başlamıştır.

Teknolojisini ve teknik kadrosunu her geçen gün güçlendiren firmamızda;

–         Semi Treyler
–         Lowbed semi treyler
–         Damper semi treyler
–         Tanker semi treyler
–         Silobas semi treyler
–         At taşıma treyleri
–         Silindir ve forklift römorkları
–         Ses ve Isı yalıtım kutuları vb ürün grupları başta olmak üzere zengin ürün çeşitleri bulunmaktadır.

2013 yılı itibari ile AR-GE çalışmalarına hız veren firmamızda AVRUPA normlarına uygun daha teknolojik ürünlerin üretilebilmesi adına proje çalışmaları hızla devam etmektedir.

Kurumumuz Muratsan, Ankara’dan tüm Dünya’ya en iyi ve en kaliteli hizmeti gururla sunmaya devam etmektedir.